Zioła, nasiona, orzechy w Częstochowie

Zioła i nasiona w Częstochowie- największy wybór w Muscle Power

W naszym sklepie w odżywkami oprócz suplementów przeznaczonych typowo dla sportowców znajdziecie przeróżne odmiany ziół oraz nasion. Chcemy pokazać Wam, że w naszym sklepie z odżywkami każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasiona Chia- szałwia hiszpańska w różnych gramaturach- Vivio, Ostrovit

Nasiona chia czyli szałwia hiszpańska stała się często kupowanym produktem w naszym sklepie z odżywkami w Częstochowie. Jest to prawdziwa kopalnia składników odżywczych. W swoim składzie zawiera więcej kwasów Omega 3 niż łosoś atlantycki, więcej wapnia niż mleko a nawet więcej żelaza niż szpinak. Szałwia hiszpańska jest bogata w białko oraz błonnik pokarmowy. Bardzo dobrze wpływa na układ sercowo – naczyniowy , obniża zły cholesterol LDL oraz trój glicerydy.
Nasiona chia mają mnóstwo zastosowań. Można używać ich do ciast, pieczywa, różnych potraw, deserów, jogurtów owocowych itp.

Nasiona Chia - Vivio, OstroVit Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Nasiona Chia – Vivio, OstroVit Muscle Power Częstochowa

Błonnik oczyszczając- zadbaj o swoje jelita z Muscle Power 

Jest to kompleks ziół, które mają za zadanie wspomóc oczyszczanie naszego organizmu. W jego skład wchodzą nasiona babki płesznik, która stanowi 80% składu oraz łupina babki jajowatej 20%. Wspomagają one proces przemiany materii, oczyszczają jelita, usuwają toksyny z organizmu oraz regulują poziom cukrów we krwi.

Błonnik Oczyszczający - Vivio Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Błonnik Oczyszczający – Vivio Muscle Power Częstochowa

Babka płesznik- różne gramatury w Muscle Power

Stanowi bogactwo błonnika, czyli naturalnego produktu, opornego na działanie enzymów trawiennych. Przyczynia się do obniżenia złego cholesterolu LDL a zwiększenia dobrego HDL w naszej krwi przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Dodatkowo obniża poziom cukru we krwi a badania pokazały, że redukuję nawet do 12% poziom glukozy oraz zmniejsza zawartość cukrów w moczu.

Babka Płesznik - Vivio Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Babka Płesznik – Vivio Muscle Power Częstochowa

Czystek- wzmocnij naturalnie odporność z Muscle Power

Zwana również różą skalną (cissus incantus), która rośnie w południowej Europie na glebach bogatych w magnez. Jest na tyle bezpiecznym ziołem że przyjmować go mogą nawet dzieci, kobiety w ciąży i nawet karmiące piersią. Swoje dobroczynne działanie dla naszego organizmy zawdzięcza wysokiej zawartości polifenoli, które działają antyoksydacyjnie. Czystek znajdziecie zawsze na naszej półce ze zdrową żywnością.

BIO Czystek - Vivio Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

BIO Czystek – Vivio Muscle Power Częstochowa

Siemię lniane

Nasiona lnu pomimo tego są produktem roślinnym zawierają duże ilości wielonasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3. Siemię działa jako osłona błony przewodu pokarmowego i są polecane szczególnie osobom cierpiącym na wrzody żołądka i dwunastnicy. Regularne stosowanie pomaga w obniżeniu poziomu cholesterolu, chroni przed występowaniem zmian miażdżycowych a tym samym również przed chorobami cywilizacyjnymi

Siemię Lniane/Siemię Lniane mielone - Vivio Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Siemię Lniane/Siemię Lniane mielone – Vivio Muscle Power Częstochowa

Orzechy- zdrowe tłuszcze w Muscle Power ??

W naszym sklepie ze zdrową żywnością Muscle Power na ulicy Krakowskiej posiadamy w sprzedaży wiele rodzajów orzechów: laskowe, nerkowce, macadamia, włoskie. Klienci bardzo chętnie je kupują ponieważ są u nas w bardzo dobrej cenie o wiele lepszej niż w marketach. Można je używać dosłownie do wszystkiego. Do sałatek, deserów, ciast, do czego tylko chcecie.

Orzechy marki Vivio w Muscle Power w Częstochowa

Orzechy marki Vivio w Muscle Power w Częstochowa

 

MUSCLE POWER w Częstochowie ➡ wyświetl wskazówki dojazdu ➡ link