Wyprzedaże w Muscle Power

Wyprzedaże w Muscle Power

Muscle Power oferuje bardzo często wyprzedaże produktów z różnych kategorii. Zaglądajcie do naszego sklepu z odżywkami na ul. Krakowskiej 45 lok.86/87A a znajdziecie Wasze ulubione produkty w niższych cenach!

Aktualnie wyprzedajemy duże ilości żeli marki Extrifit : Amino Gel, BCAA GT+, Thermo Gel- wszystkie po 2,99zł

THERMO GEL

THERMO GEL jest unikatowym produktem spalającym tłuszcz z maksymalną siłą!

Swoją siłę produkt THERMOGEL zawdzięcza przede wszystkim odpowiednio dobranym składnikom takim jak: termogeniki (synefryna, ekstrakt z zielonej herbaty), stymulanty (kofeina, tauryna) oraz pozostałe substancje, które przyspieszają metabolizm i ułatwiają dostęp do energii z komórek tłuszczowych (HCA, L-karnityna czy chrom). A wszystko to w niezwykle wygodnej saszetce z żelem nie zawierającym żadnych cukrów czy tłuszczów! Znajdziesz je w sklepie z suplementami Muscle Power w Częstochowie w różnych smakach.

AMINO GEL

Aminogel  zawiera aż 11 030 mg aminokwasów wolnych w każdej porcji. Postać żelu zapewnia doskonałe trawienie, wchłanianie i przyswajanie aminokwasów. Ponadto Aminogel zawiera unikalny, idealnie zrównoważony stosunek wolnych aminokwasów zapewniający maksymalny anabolizm, oraz doskonałą regenerację. Duża dawka aminokwasów skutecznie zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem. W Aminogel znajdziesz tylko i wyłącznie aminokwasy najwyższej jakości. Ponadto wygodna i poręczna forma opakowania pozwala zabrać go wszędzie – na siłownię, na mecz lub do pracy.Dla kogo został stworzony Aminogel? Dla wszystkich sportowców, pragnących zapewnić sobie stały dostęp do aminokwasów, w szczególności dla zawodników sportów wytrzymałościowych, wytrzymałościowo-siłowych oraz siłowych. Chcesz zwiększyć suchą masę mięśniową, siłę oraz regenerację? Nie wahaj się , przyjdź do sklepu z odżywkami Muscle Power w Częstochowie – zastosuj niezwykle smaczną formę aminokwasów – Aminogel!

BCAA GT+

Suplement diety stworzony dla sportpowców, którzy pragną spożywać wyłącznie najwyższej jakości produkty. BCAA GT+ zawiera silnie skoncentrowaną dawkę aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz glutaminę w odpowiednio dobranych proporcjach. Aminokwasy BCAA wraz z glutaminą są szczególnie ważne do stosowania podczas intensywnych treningów, ze względu na zbawienny wpływ na ochronę tkanki mięśniowej, przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej podczas intensywnych programów treningowych. Ponadto BCAA GT+ stymuluje układ odpornościowy oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia podczas treningu, dzięki czemu Twój trening może stać się efektywniejszy i może trwać dłużej.BCAA GT+ produkowany jest w formie żelu, co zapewnia niesamowicie szybkie i wydajne trawienie bez zbędnego obciążania żołądka. Ponadto BCAA GT+ nie zawiera w swoim składzie zbędnych wypełniaczy, co ma miejsce w produktach w postaci tabletek – tylko czyste BCAA i glutamina w niezwykle silnych dawkach – 5000 mg BCAA oraz 5000 mg glutaminy. Poręczna forma pozwoli Ci zabrać produkt dosłownie wszędzie – do pracy, szkoły, na trening, na wakacje… Odtąd nie będziesz musiał zabierać ze sobą miarek, shakerów, całych opakowań z proszkiem i innych niepotrzebnych akcesoriów – wystarczy BCAA GT+ -. Niezwykle smaczny produkt znajdziesz w Muscle Power przy ul. Krakowskiej 45 lok.67/68A aż w 7 różnych smakach!