Gainery w Częstochowie

Gainery w Muscle Power

W sklepie Muscle Power w Częstochowie znajdują się najlepsze produkty dla osób ćwiczących i budujących masę. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć gainerów. Nasze gainery to produkty od najlepszych firm, których jakości i bezpieczeństwa można być całkowicie pewnym.

Dzięki gainerom można uzyskać jeszcze lepsze rezultaty treningów w krótkim czasie. Zachęcamy więc do ich wyboru naszych Klientów, jednocześnie świadcząc pomoc w tym zakresie. Jeśli ktoś nie wie, jaki gainer wybrać, w naszym sklepie w Częstochowie szybko znajdzie rozwiązanie tego problemu.

Odżywki białkowo- węglowodanowe w Muscle Power- Iron Horse Series, Fitness Authority, Hi Tec, Universal

Odżywki białkowo- węglowodanowe w Muscle Power- Iron Horse Series, Fitness Authority, Hi Tec, Universal

Z czego składają się gainery

Znajdujące się w naszym sklepie w szerokim wyborze gainery to starannie wyselekcjonowane odżywki składające się z węglowodanów i białek. Ich stosowanie pozwala uzyskać znakomite rezultaty. Można je polecić przede wszystkim osobom, które chcą dostarczyć swemu organizmowi większych ilości kalorii.

Gainery składają się z węglowodanów i białek, przy czym nie są to wartości proporcjonalne. W dobrym garnierze znajduje się najczęściej około 80% węglowodanów dostarczających energii i 20% białka, będącego składnikiem budulcowym mięśni. Dzięki takiej kompozycji można łatwo osiągnąć imponujące rezultaty.

Gainery – działanie

Bogate w węglowodany i posiadające jedynie dodatek w postaci białka gainery to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą budować masę mięśniową, jednak ich dieta na to nie pozwala. Wprawdzie to białko jest budulcem mięśni, węglowodany jednak dają siły do ćwiczeń, bez nich więc nie da się efektywnie trenować.

Dzięki zażywaniu gainerów można zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość. Jest to rozwiązanie polecane zwłaszcza osobom, które spożywają zbyt mało kalorii w ramach codziennych posiłków. Gainery są też dobrym sposobem na uzupełnienie utraconych w trakcie treningu kalorii.

Gainery – dawkowanie

Znajdujące się w naszym sklepie gainery można przyjmować zarówno przed treningami, jak i po nich. Stosowane przed wysiłkiem, pozwalają osiągnąć więcej i zmniejszają uczucie zmęczenia. Zażywane po wysiłku zaś, wspierają przyrost masy mięśniowej i pozwalają szybko odzyskać siły.

Na opakowaniach oferowanych przez nas gainerów można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące ich dawkowania. Warto jednak dopasować ich dawki do swego indywidualnego zapotrzebowania na kalorie. Jeśli ktoś ma z tym problem, możemy pomóc mu wyliczyć, jakich dawek węglowodanów potrzebuje jego organizm.

Korzyści i skutki uboczne zastosowania gainerów

Dobry gainer na masę (a tylko takie można znaleźć w Muscle Power) pozwala dostarczyć organizmowi dużej dawki kalorii, co czasem jest niemożliwe w ramach stosowanej diety. Dzięki temu można zwiększyć siłę swych mięśni, co pozwala na dłuższe i cięższe treningi.

Gainery pomagają budować masę mięśniową, ale duża dawka węglowodanów sprzyja też wzrostowi tkanki tłuszczowej. Jest to jedno z największych zagrożeń, jednak można się z tym uporać gdy ćwiczy się regularnie i efektywnie, zamieniając tłuszcz w mięśnie. Skutkiem ubocznym jest też niedobór aminokwasów w organizmie.

Cechy dobrego gainera

By gainer dobrze wykonywał swe zadanie, musi spełniać określone wymagania. Przede wszystkim pożądana jest obecność wielokrotnie złożonych węglowodanów. Poza tym dobry gainer na masę musi zawierać co najmniej 20% białka w swym składzie, gdyż jest ono niezbędne do budowania mięśni.

Dobrze wiemy, że nasi Klienci chcą nie tylko efektywnie działających, ale też atrakcyjnych w stosowaniu gainerów. W naszym sklepie można więc znaleźć gainery zawierające godne polecenia dodatki – witaminy i minerały. Produkty te mają też przyjemny smak i łatwo się je rozpuszcza, przez co ich przyjmowanie jest szybkie.

Zapraszamy do naszego sklepu w Częstochowie

Skuteczny, dobry gainer na masę może bardzo pomóc w budowaniu siły i rzeźby mięśni. W celu dobrania najlepszego środka zapraszamy do naszego sklepu Muscle Power w Częstochowie. Tylko my mamy najlepsze produkty i wiemy, które z nich polecić naszym Klientom w konkretnych przypadkach.