Suplementy i odżywki Trec w Częstochowie

TREC Nutrition- wszystkie produkty w Muscle Power

TREC NUTRITION jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polce. Istnieje już na rynku od 2001 roku zyskując dzięki temu zaufanie oraz duże grono klientów. Oczywiście pełna oferta TREC dostępna jest w naszym sklepie z odżywkami Muscle Power, który znajdziecie przy ul. Krakowskiej 45 86/87a. Wszystkie produkty znajdziecie również na stronie www.musclepower.pl lub dzwoniąc pod numer tel.: 34 307 21 02.  Odwiedzając nasz sklep stacjonarny zapytaj koniecznie o kartę stałego klienta dzięki której otrzymasz dodatkowe rabaty na całą firmę TREC i nie tylko.

MUSCLE POWER w Częstochowie ➡ wyświetl wskazówki dojazdu ➡ link

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka produktów cieszących się największych wzięciem w naszym sklepie z odżywkami Muscle Power.

CM3- jabłczan kreatyny wszystkie formy dostępne w Muscle Power

Najczęściej kupowany suplement z całej linii firmy TREC. 100% jabłczan kreatyny powstały z połączenia kwasu jabłkowego oraz kreatyny. Środek wspomagający nasze możliwości treningowe, regenerację oraz ogólną rozbudowę masy mięśniowej i siły. W naszym sklepie z suplementami Muscle Power dostępne są wersje zarówno w kapsułkach (90kaps, 180kaps, 360kaps) jak i w proszku (250g oraz 500g) w dwóch wariantach smakowych: grejpfrut oraz
ananas.??

CM3 - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

CM3 – Trec w Muscle Power

S.A.W– przedtreningówka dla profesjonalistów w Muscle Power ?

Od wielu lat ciesząca się bardzo dużą popularnością odżywka przedtreningowa. W skład niej wchodzą najskuteczniejsze substancje poprawiające nasze wyniki treningowe, koncentrację a na tzw. ,,pompie mięśniowej” kończąc.  W składzie znajdziecie między innymi: AAKG, argininę, cytrulinę, beta-alaninę, kofeinę a nawet mix 3 form kreatyn: monohydratu, jabłczanu i estru etylowego. Potocznie nazywana ,,sokiem z gumijagód”, dostępna zarówno w saszetkach, shotach, kapsułkach oraz proszku w kilku wariantach smakowych, o które możesz śmiało pytać dzwoniąc na numer 791-534-491 lub odwiedzając nasz sklep z odżywkami Muscle Power.

S.A.W. - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

S.A.W. – Trec w Muscle Power

NITROBOLON II- Trec- niezawodny booster azotowy znajdziesz w Częstochowie

Zaraz po S.A.W najpopularniejsza odżywka około treningowa od firmy TREC. Ma za zadanie zwiększyć szybkość oraz objętość napływającej krwi do mięsni, poprawić nasze wyniki siłowe oraz pomóc w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. W składzie znajdziecie m.in.  kompleks węglowodanów, dwie formy kreatyny: jabłczanu oraz estry etylowego, glutaminę oraz kilka aminokwasów, które są prekursorami wytwarzania w naszym organizmie tlenku azotu (NO) czyli argininę, aakg oraz cytruline.?

Nitrobolon - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Nitrobolon – Trec w Muscle Power

WHEY 100- odżywka białkowa- wszystkie smaki w Muscle Power ???

Koncentrat białka serwatkowego bez zbędnych domieszek białek roślinnych. W składzie na 100g produktu znajdziecie 72g białka, 5,7 węglowodanów a w tym tylko 0,6g cukrów oraz 2,4g tłuszczy. Odżywka dostępna jest w gramaturach: 30g (saszetka), 600g, 900g, 1500g oraz 2275g w wielu wariantach smakowych, o które możecie śmiało pytać dzwoniąc do naszego sklepu z suplementami Muscle Power pod numerem: 791-534-491.

Whey 100 - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Whey 100 – Trec w Muscle Power

MASS XXL- Trec- zbuduj masę z Muscle Power?

Kiedy ryż i kurczak nie wystarczą, wspomóż się odżywką.? Mass XXL to odżywka węglowodanowo – białkowa tzw. gainer, która za zadanie ma uzupełnić zapotrzebowanie kaloryczne. Na 100g produktu dostarczymy dodatkowych 387 kalorii, 74g węglowodanów oraz 19g białka. Dodatkowo produkt ten został wzbogacony o witaminy, które są niezbędne do prawidłowych przemian białek oraz węglowodanów. Dostępna w czerech gramaturach: 1kg, 2kg, 3kg oraz 4,8kg  oraz różnych gamach smakowych.

Mass XXL - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Mass XXL – Trec w Muscle Power

CLENBURENIX -Trec zadba o Twoją linię !?‍♀

Topowy spalacz tłuszczu od firmy TREC. W składzie znajdziecie odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji stymulujących tempo przemiany materii. Dodatkowo zmniejszy nasze łaknienie oraz zwiększy produkcję ciepła co wspomoże nasz organizm w walce z dodatkowymi kilogramami. Jeżeli odwiedzasz nas sklep z odżywkami Muscle Power a jesteś osobą poczatkującą, śmiało pytaj personelu sklepu o to jak odpowiednio się odżywiać. Wyciągniesz wtedy z zakupionego spalacza tłuszczu 100%.

Clenburexin - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Clenburexin – Trec w Muscle Power

MULTIPACK DAY/NIGHT- popularne witaminy w Muscle Power ?

Dwu składnikowy kompleks witamin i minerałów.
Day formula: kompleks witamin wzbogacony o ekstrakty ziołowe, które mają za zadanie nas pobudzić oraz koenzym Q10. Przyczynia się do prawidłowej produkcji energii w naszym organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego.
Night formula: kompleks minerałów wzbogacony o naturalne prekursory serotoniny oraz kwas gamma – aminomasłowy, które za zadnie mają poprawę jakości snu. Dodatkowo korzystnie wpływają na procesy syntezy DNA oraz metabolizm protein, węglowodanów oraz tłuszczy.

MultiPack Sport Day/Night Formula - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

MultiPack Sport Day/Night Formula – Trec w Muscle Power

BOOSTER BAR- spełnij zachcianki w Muscle Power ???

Wysoko energetyczny baton białkowy. Idealnie nadaję się jako uzupełnienie lub zastępstwo posiłku. W 100 gramowym batonie dostarczycie prawie 500 kcal a w tym 21g białka, 41g węglowodanów (28g cukru) oraz 27g tłuszczy. Dostępny w wielu pysznych wariantach smakowych.

Booster Bar - Trec Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Booster Bar – Trec w Muscle Power