Swanson w Częstochowie

Swanson w Częstochowie – Muscle Power

Swanson w Częstochowie - Muscle Power

Swanson w Częstochowie jest jedną z najpopularniejszych marek produkujących suplementy witaminowe oraz ziołowe. Pochodzi ona z Stanów Zjednoczonych i została założona w 1969 roku. Od tamtej pory dąży do tego by obdarować cały świat dobrym zdrowiem. Firma Swanson posiada certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania który oznacza to że każdy z produktów zanim trafi do sprzedaży jest poddawany wielu testom. Produkty marki Swanson to gwarancja bezpieczeństwa oraz zdrowia. W naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie posiadamy szeroki wybór produktów tej marki w promocyjnych cenach. Jest ona tak popularna jak marki Now oraz Puritan’s Prde.

Muscle Power ul. Krakowska 45 lok. 86/87A ➡ wyświetl wskazówki dojazdu ➡ link

Swanson probiotyki

Marka Swanson w swojej ofercie wiele rodzajów probiotyków, prebiotyków oraz makrobiotyków. Najczęściej poszukiwane oraz kupowane przez naszych klientów w Częstochowie to probiotyki z dodatkiem prebiotyków. Możemy tutaj wyróżnić dwa główne produkty które są najpopularniejsze: Epic Pro 25-Strain Probiotic i Ultimate 16 Strain Probiotic with Fos.

SWANSON Epic Pro 25-Strain Probiotic

Jest to kompleks 25 dokładnie wyselekcjonowanych szczepów probiotycznych o potwierdzonych w badaniach właściwościach prozdrowotnych. Te bakterie probiotyczne pomagają naszemu organizmowi w prawidłowym funkcjonowaniu. Dzięki różnego rodzaju szczepów produkt ten bardzo szybko odbudowuje uszkodzoną mikroflorę jelitową, działa przeciwzapalnie, uszczelnia uszkodzoną barierę jelitową oraz reguluje działanie układu immunologicznego. Epic Pro 25-Strain Probiotic znajdzie w naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie zawsze w super cenie.

SWANSON Ultimate 16 Strain Probiotic with Fos

Produkt ten to połączenie aż 16 bakterii probiotycznych. Do tego produktu dodano fruktooligosacharydy (FOS) czyli produkt o działaniu prebiotycznym wspomagający rozwój bakterii probitycznych oraz kompleks śladowych minerałów z Great Salt Lake, który zawiera 72 naturalnie występujące minerały.

Oba te produkty są w postaci wegański kapsułek, które umożliwiają składnikom aktywnym przechodzi przez barierę enzymów żołądkowych dzięki czemu docierają do dolnej części układu pokarmowego. Oba te produkty są dostępne w sklepie Muscle Power w Częstochowie.

Swanson - Probiotyki Częstochowa Muscle Power sklep z odżywkami i suplementami diety

Swanson – Probiotyki Częstochowa

SWANSON Ashwagandha

W ostatnim okresie produkt pod nazwą Ashwagandha stał się bardzo popularny i chętnie kupowany. Jest to spowodowane tym że produkt ten ma bardzo dobroczynny wpływ na nasz organizm. Główna jego zaleta jest to że jest on adaptogenem czyli wspomaga organizm do walki z stresem oksydacyjnym. Stymuluje on również układ immunologiczny, wpływa na poprawę nastroju i samopoczucia, obniża poziom kortyzolu. Ashwagandha wstępuje w dwóch rodzajach KSM-66 oraz Sensoril. Różnią się one standaryzacja oraz tym że KSM-66 jest wyciągiem z korzenia rośliny a Sensoril to wyciąg z korzenia i liści. W sklepie Muscle Power w Częstochowie posiadamy dwa rodzaje Ashwagandhy z marki Swanson w promocyjnych cenach.

SWANSON Ashwagandha 450 mg

Ashwagandha czyli inaczej żeń szeń indyjski to produkt wspomagający organizm w stanach obciążenia psychicznego oraz wzmożonego napięcia nerwowego. W tym produkcie marki Swanson jest aż 450 mg ekstraktu z korzenia rośliny w jednej kapsułce.

SWANSON Ashwagandha KSM-66 250 mg

Produkt ten zawiera wysokie stężenie ashwagandhy co pozwala na odprężenie umysłu i cała w okresach wzmożonego zmęczenia. KSM-66 oznacza że wyciąg z korzenia jest certyfikowany oraz to że jest standaryzowany do minimum 5% witanolodów. Ashwaganda ta jest najlepsza na rynku i jest ona zawsze dostępna w naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie.

SWANSON - Ashwagandha Muscle Power Częstochowa

SWANSON – Ashwagandha

SWANSON

Swanson jest to amerykańska firma powstała w 1969 roku. Produkuje ona wysokiej jakości suplementy w bardzo przystępnych cenach. Jedna z najpopularniejszych marek w naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie. Klienci często o nią pytają dlatego postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment. Swanson jest jedną z największych firm produkujących suplementy. Szukasz Swanson w Częstochowie ? Zapraszamy.

Oto 8 topowych produktów w naszym sklepie Muscle Power: Saw Palmetto, Magnesium Citrate, Natural Vitamin E, Magnesium Taurate, L-Tryptophan, Resveratrol 250, Chasteberry Fruit, Vitamin C with Rose Hips.

SWANSON SAW PALMETTO

Saw Palmetto – jest to wyciąg z owoców palmy sabałowej, które jest źródłem kwasów tłuszczowych oraz steroli. Produkt ten wpływa na odpowiednie funkcjonowanie prostaty, układu moczowego oraz popędu seksualnego u mężczyzn. W Muscle Power w Częstochowie w sprzedaży posiadamy 250 kapsułek 540 miligramowych firmy Swanson.

Saw Pametto - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Saw Pametto – Swanson

SWANSON MAGNESIUM CITRATE

Magnesium Citrate – jest to magnez w wysoko przyswajanej formie czyli cytrynianu. Magnez odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie, odpowiada za szereg czynności takich jak utrzymanie równowagi elektrolitowej, zmniejsza zmęczenie oraz znużenie, wspomaga pracę mięśni, funkcjonowanie układu nerwowego. Marka Swanson posiada w sprzedaży 225 miligramowe tabletki – dostępne w Muscle Power w Częstochowie.

Magnesium Citrate - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Magnesium Citrate – Swanson

SWANSON NATURAL VITAMIN E

Natural Vitamin E – jest to naturalna witamina E w postaci octanu D-alfa-tokoferylu. Witamina ta jest silnym przeciwutleniaczem, chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Przeciwdziała zakrzepom oraz utrzymuje odpowiednią przepuszczalność błon komórkowych. Jest bardzo ważna a w czasie ciąży ponieważ jest odpowiedzialna za jej utrzymanie. U mężczyzn wspomaga produkcje nasienia.

Natural Vitamin E - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Natural Vitamin E – Swanson

SWANSON MAGNESIUM TAURATE

Magnesium Taurate – jest to magnez w formie taurynianu, która jest jedną z najlepiej przyswajanych form tego pierwiastka. Tauryna transportuje magnez przez błony komórkowe co sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego. W sklepie Muscle Power przy ulicy Krakowskiej 45 mamy w sprzedaży 120 tabletek w bardzo niskiej cenie.

Magnesium (Taurate) - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Magnesium (Taurate) – Swanson

SWANSON L-TRYPTOPHAN

L-tryptophan – jest to aminokwas wspomagający nasz regenerację podczas snu, bierze udział w procesie wydzielania hormonu wzrostu. Dzięki temu uczestniczy w budowaniu masy mięśniowej. Swanson oferuje nam kapsułki w stężeniu 500mg tego produktu, czyli bardzo wysokiej. Dostępne w Muscle Power Częstochowa.

L-Tryptophan - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

L-Tryptophan – Swanson

SWANSON RESVERATROL 250

Resveratrol 250 – najsilniejszy antyoksydant, który chroni organizm przed wpływem wolnych rodników. Korzystnie wpływa na odpowiedni wygląd i zdrowie skóry, wspomaga pracę układu krążenia oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienie tętnicze krwi. Produkt dostępny w sklepie z odżywkami oraz zdrową żywnością Muscle Power w Częstochowie.

Resveratrol 250 - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Resveratrol 250 – Swanson

SWANSON CHASTEBERRY FRUIT

Chasteberry Fruit – jest to wyciąg z zioła Nipokalanka pospolitego, który wpływa na regulację cyklu miesiączkowego oraz zmniejsza napięcie przedmiesiączkowe. Łagodzi objawy menopauzy, przywraca prawidłową równowagę hormonalną. Jeżeli występują takie objawy to zapraszamy do naszego sklepu Muscle Power znajdującego się na Parku Handlowym Warta.

Chasteberry Fruit - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Chasteberry Fruit – Swanson

SWANSON VITAMIN C with ROSE HIPS

Vitamin C with Rose Hips – witamina C jest bardzo ważnym antyoksydantem, sprzyja produkcji kolagenu oraz substancji które uczestniczą w naprawę tkanek organizmu. Pomaga wzmocnić odporność organizmu. Dzięki temu że zawiera wyciąg z dzikiej róży jest ona lepiej przyswajalna. W skład jednej kapsułki wchodzi 1000mg witaminy C oraz 60mg ekstraktu z dzikiej róży.

Vitamin C with Rose Hips - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Vitamin C with Rose Hips – Swanson