Suplementy i odżywki Swanson w Częstochowie

SWANSON

Swanson jest to amerykańska firma powstała w 1969 roku. Produkuje ona wysokiej jakości suplementy w bardzo przystępnych cenach. Jedna z najpopularniejszych marek w naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie. Klienci często o nią pytają dlatego postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment. Swanson jest jedną z największych firm produkujących suplementy.

Oto 8 topowych produktów w naszym sklepie Muscle Power: Saw Palmetto, Magnesium Citrate, Natural Vitamin E, Magnesium Taurate, L-Tryptophan, Resveratrol 250, Chasteberry Fruit, Vitamin C with Rose Hips.

SAW PALMETTO

Saw Palmetto – jest to wyciąg z owoców palmy sabałowej, które jest źródłem kwasów tłuszczowych oraz steroli. Produkt ten wpływa na odpowiednie funkcjonowanie prostaty, układu moczowego oraz popędu seksualnego u mężczyzn. W Muscle Power w Częstochowie w sprzedaży posiadamy 250 kapsułek 540 miligramowych firmy Swanson.

Saw Pametto - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Saw Pametto – Swanson

MAGNESIUM CITRATE

Magnesium Citrate – jest to magnez w wysoko przyswajanej formie czyli cytrynianu. Magnez odgrywa bardzo ważną rolę w naszym organizmie, odpowiada za szereg czynności takich jak utrzymanie równowagi elektrolitowej, zmniejsza zmęczenie oraz znużenie, wspomaga pracę mięśni, funkcjonowanie układu nerwowego. Marka Swanson posiada w sprzedaży 225 miligramowe tabletki – dostępne w Muscle Power w Częstochowie.

Magnesium Citrate - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Magnesium Citrate – Swanson

NATURAL VITAMIN E

Natural Vitamin E – jest to naturalna witamina E w postaci octanu D-alfa-tokoferylu. Witamina ta jest silnym przeciwutleniaczem, chroni organizm przed wolnymi rodnikami. Przeciwdziała zakrzepom oraz utrzymuje odpowiednią przepuszczalność błon komórkowych. Jest bardzo ważna a w czasie ciąży ponieważ jest odpowiedzialna za jej utrzymanie. U mężczyzn wspomaga produkcje nasienia.

Natural Vitamin E - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Natural Vitamin E – Swanson

MAGNESIUM TAURATE

Magnesium Taurate – jest to magnez w formie taurynianu, która jest jedną z najlepiej przyswajanych form tego pierwiastka. Tauryna transportuje magnez przez błony komórkowe co sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego. W sklepie Muscle Power przy ulicy Krakowskiej 45 mamy w sprzedaży 120 tabletek w bardzo niskiej cenie.

Magnesium (Taurate) - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Magnesium (Taurate) – Swanson

L-TRYPTOPHAN

L-tryptophan – jest to aminokwas wspomagający nasz regenerację podczas snu, bierze udział w procesie wydzielania hormonu wzrostu. Dzięki temu uczestniczy w budowaniu masy mięśniowej. Swanson oferuje nam kapsułki w stężeniu 500mg tego produktu, czyli bardzo wysokiej. Dostępne w Muscle Power Częstochowa.

L-Tryptophan - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

L-Tryptophan – Swanson

RESVERATROL 250

Resveratrol 250 – najsilniejszy antyoksydant, który chroni organizm przed wpływem wolnych rodników. Korzystnie wpływa na odpowiedni wygląd i zdrowie skóry, wspomaga pracę układu krążenia oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienie tętnicze krwi. Produkt dostępny w sklepie z odżywkami oraz zdrową żywnością Muscle Power w Częstochowie.

Resveratrol 250 - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Resveratrol 250 – Swanson

CHASTEBERRY FRUIT

Chasteberry Fruit – jest to wyciąg z zioła Nipokalanka pospolitego, który wpływa na regulację cyklu miesiączkowego oraz zmniejsza napięcie przedmiesiączkowe. Łagodzi objawy menopauzy, przywraca prawidłową równowagę hormonalną. Jeżeli występują takie objawy to zapraszamy do naszego sklepu Muscle Power znajdującego się na Parku Handlowym Warta.

Chasteberry Fruit - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Chasteberry Fruit – Swanson

VITAMIN C with ROSE HIPS

Vitamin C with Rose Hips – witamina C jest bardzo ważnym antyoksydantem, sprzyja produkcji kolagenu oraz substancji które uczestniczą w naprawę tkanek organizmu. Pomaga wzmocnić odporność organizmu. Dzięki temu że zawiera wyciąg z dzikiej róży jest ona lepiej przyswajalna. W skład jednej kapsułki wchodzi 1000mg witaminy C oraz 60mg ekstraktu z dzikiej róży.

Vitamin C with Rose Hips - Swanson Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Vitamin C with Rose Hips – Swanson