Suplementy i odżywki Olimp Labs w Częstochowie

OLIMP

Olimp jest jedną z najbardziej popularnych marek z suplementami w Polsce. Istnieje już na rynku od 1991r przez co uzyskał duże grono klientów. Dlatego też w naszym sklepie z odżywkami Muscle Power posiadamy pełną ofertę tej marki. Suplementy marki Olimp możesz zakupić w naszym salonie stacjonarnym przy ul. Krakowskiej 45 lok. 86/87A , przez stronę internetową : www.musclepower.pl jak i zarówno dzwoniąc pod numer Tel. 34 307 21 02. Znajdziecie je u nas w najlepszych cenach.

Naszymi topowymi produktami marki Olimp w sklepie z odżywkami Muscle Power są:

Pure Whey Isolate 95

Jest to odżywka gwarantująca najszybszą wchłanialność z czystym izolatem białka serwetkowego, nie posiadająca żadnych zbędnych domieszek białka roślinnego. Jest to najlepsza recepta, aby Twój organizm całkowicie korzystał z zalet odżywki białkowej. Dostępna w sklepie z odżywkami Muscle Power przy ul. Krakowskiej 45 lok.86/87A w dwóch gramaturach : 600g, 2200g

Pure Whey Isolate 95 - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Pure Whey Isolate 95 – Olimp

Whey protein complex

Połączenie dwóch frakcji białek: koncentratu oraz izolatu. W tej wersji na 30g produktu dostarczycie 24g pełnowartościowego białka. Atutem produktu jest wysokiej jakości surowiec oraz niska zawartość cukru- jedyne 1,4 na porcję. W wielu wariantach smakowych- o dostępność zapytaj sprzedawców w sklepie z suplementami Muscle Power.

Whey Protein Complex - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Whey Protein Complex – Olimp

Profi Mass

Jedna z najlepszych odżywek białkowo-węglowodanowych w Muscle Power gdzie proporcje są niemalże pół na pół. W jednej porcji produktu mamy aż 23g białka i 20g węglowodanów. Idealny dla osób dążących do wzrostu beztłuszczowej masy ciała.

Profi Mass - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Profi Mass – Olimp

Carbonox

Odżywka oparta na zróżnicowanych i najskuteczniejszych źródłach węglowodanów. Połączenie maltodekstryny i glukozy pozwala nam czerpać energię od pierwszego łyka, natomiast dodatek izomaltulozy utrzymuje naszego Powera nawet do dwóch godzin. Odżywka ta idealnie sprawdza się zarówno podczas jak i po treningu. W sklepie z odżywkami w Częstochowie dostępne w dwóch gramaturach : 1000g , 3500g.

Carbo Nox - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Carbo Nox – Olimp

BCAA Xplode

Suplement diety oparty na aminokwasach rozgałęzionych. Doskonały dla sportowców ponieważ przyspiesza regenerację treningową. Doskonała formuła i pyszny smak, który możesz zdegustować u nas w sklepie Muscle Power w Częstochowie. Zapisz się do naszej bazy stałych klientów w sklepie z odżywkami przy ul.Krakowskiej 45, a będziesz z informacjami na bieżąco.

BCAA Xplode - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

BCAA Xplode – Olimp

Creatine Xplode

Stak kreatynowy na bazie 6 różnych form kreatyny. Dostępny w sklepie z odżywkami w trzech smakach : ananas, pomarańcz, grapefruit. Zadzwoń do nas tel. 791 534 491 a przygotujemy ten suplement dla Ciebie.

Creatine Xplode - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Creatine Xplode – Olimp

Iso Plus

Najczęściej wybierany izotonik przez naszych klientów w sklepie z odżywkami przy Krakowskiej 45 .W maksymalnym stopniu nawadnia organizm podczas jak i również po treningi. W Muscle Power w Częstochowie dostępny we wszystkich trzech smakach w najniższej cenie : pomarańcz, cytryna, tropikalny.

Iso Plus - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Iso Plus – Olimp

MATRIX

Wysokobiałkowy baton idealny jako posiłek po treningu. W jednym batonie jest aż 25g pełnowartościowego białka.
Dostępny w sklepie z suplementami przy ul. Krakowskiej 45 lok. 86/87A w trzech smakach : kokos, czekolada, wanilia.

Matrix Bar - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Matrix Bar – Olimp

GLADIATOR

Kolejny baton dzięki któremu w łatwy sposób uzupełnimy pełnowartościowe białko. Doskonały zamiennik posiłku, idealny smak. Może to akurat je będziesz mógł za darmo spróbować w sklepie z odżywkami Muscle Power w Częstochowie w jednej z cotygodniowej, weekendowej degustacji produktów.  Zapraszamy!

Gladiator Bar - Olimp Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Gladiator Bar – Olimp