Suplementy i odżywki Activlab w Częstochowie

ActivLab

Activlab jest polską firmą produkującą suplementy w przystępnej cenie. Ich jakość jest adekwatna do wydanych pieniędzy. W naszym sklepie Muscle Power w Częstochowie ActivLab jest jedną z podstawowych marek na półkach. Ma w swojej ofercie przeróżne produkty od tych najbardziej popularnych – kreatyna, BCAA, białko do takich jak np. produkty Vege oraz wysokobiałkowe posiłki takie jak omlet lub placki ziemniaczane.

Najpopularniejsze produkty ActivLab w naszym sklepie na ul. Krakowskiej 45 to przed wszystkim Bcaan Xtra, Mass Up, Muscle Up, Carbomax, Hot Sport Drink, BCAA drink, Fit Drink, Iso Activ, Tribu Stallion.

BCAA XTRA

BCAA Xtra – 500g aminokwasów BCAA połączonych z glutaminą, porcja 10g, smak jak na aminokwasy niezły, rozpuszczalność również. W Muscle Power w Częstochowie znajdziecie szeroki wybór smaków jak i również większą paczkę 800g.

Aminokwasy BCAA Xtra - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z odżywkami i zdrową żywnością

Aminokwasy BCAA xtra – Activlab

MASS UP

Mass Up – jeden z najtańszych gainerów ActivLab w Muscle Power. W swoim składzie na 100g posiada 10g białka, 87g węglowodanów i nawet nie tak dużo cukrów prostych bo 17,5g. Dodatkowo na porcje jest 2g tauryny oraz kreatyny co sprawia że ten produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Bardzo dobra rozpuszczalność i smak całkiem porządku.

MassUp - gainer- odżywka białkowo-węglowodanowa Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

MassUp – gainer – odżywka białkowo-węglowodanowa – Activlab

MUSCLE UP

Muscle Up – 70% odżywka białkowa wzbogacona kreatyną oraz tauryną. Jak za tak niską cenę produkt ten jest całkiem przyzwoity. Bardzo dobry smak i rozpuszczalność, cukrów prostych w porcji 3,5g. Tą odżywkę ActivLab w Częstochowie możecie zakupić w dwóch gramaturach 700g oraz 2000g.

MuscleUp- białko/odżywka białkowa Acvtivlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

MuscleUp – odżywka białkowa – Acvtivlab

CARBOMAX

Carbomax – węglowodany proste które super się rozpuszczają oraz mają pyszne, orzeźwiające smaki. 7 różnych smaków w dwóch gramaturach 1000g oraz 3000g. W naszym sklepie przy ulicy Karkowskiej 45 znajdziesz trzy smaki grapefruit, cytryna i pomarańcza. Jeżeli chcesz kupić inne smaki zadzwoń do nas Tel 791 534 491 – specjalnie dla Ciebie sprowadzimy Twój ulubiony smak.

Carbomax - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Carbomax – Activlab

HOT SPORT DRINK

Hot Sport Drink – napój izotoniczny w bardzo dobrych smakach oraz o wysokiej rozpuszczalności. Posiada w swoim składzie szeroką gamę witamin i minerałów oraz l-carnitine dla szybszej redukcji tkanki tłuszczowej. Najlepsza cena w Muscle Power na ulicy Krakowskiej 45.

Hot - sport drink Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplemnatmai i zdrową żywnością

Hot – sport drink – Activlab

BCAA XTRA DRINK

BCAA XTRA ENERGY DRINK

BCAA Xtra Drink oraz BCAA Xtra Energy Drink – świetne rozwiązanie na napój po treningowy by dostarczyć niezbędne do regeneracji aminokwasy, w każdej puszce znajduje się aż 4g BCAA. Napój ten występuję również w wersji z kofeiną, w 250ml jest 4g BCAA oraz 80mg kofeiny. Napoje ActivLab w Częstochowie możesz zawsze znaleźć w naszej lodówce.

Aminokwasy BCAA Drink - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Aminokwasy BCAA Drink – Activlab

FIT DRINK

Fit Drink – to pyszny napój na upalne dni o smaku pomarańczowym. Najlepsze jest to że w swoim składzie nie ma cukru, tłuszczu ani kalorii. Super rozwiązanie dla osób na redukcji bo dodatkowo w jednej puszce jest aż 500mg l-carinityny oraz kwas foliowy. Zawsze schłodzony FIT DRINK znajdziesz w Muscle Power.

Fit Drink - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplmentami i zdrową żywnością

Fit Drink – Activlab

ISO ACTIVE

Iso Active – elektrolity oraz witaminy w czterech smakach. Każdy ze smaków różni się dodatkowymi substancjami – cytrynowy ma w sobie ekstrakt z zielonej herbaty, pomarańczowy ekstrakt z guarany, grejpfrutowy ekstrakt z żeń-szenia i smak wiśniowy posiada ekstrakt z rdestu japońskiego w którym jest reweratrol. Wszystkie cztery odżywki w Częstochowie dostępne w Muscle Power.

Isoactiv - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Isoactiv – Activlab

TRIBU STALLION

Tribu Stallion – suplement diety podnoszący w naturalny sposób poziom testosteronu, zawiera aż 1000mg ekstraktu z rośliny Tribulus terrestris w jednej kapsułce a w tym 600mg sapoin steroidowych. Jeżeli zależy Ci na podniesieniu poziomu teścia zadzwoń do nas tel. 791 534 491 a przygotujemy ten suplement dla Ciebie.

Tribu Stallion - Activlab Muscle Power Częstochowa - sklep z suplementami i zdrową żywnością

Tribu Stallion – Activlab